Hodnotenia klientov

5/5
"Nedávno sme spolupracovali s INFINIO na kompletnom redizajne webovej stránky a musíme povedať, že táto skúsenosť predčila všetky očakávania. Od úvodného brainstormingu až po finálnu realizáciu tím predviedol výnimočnú kombináciu kreativity a profesionality. Dizajn je nielen estetický, ale aj používateľsky prívetivý a optimalizovaný pre vyhľadávače."
Štefan a Pavol Kundrát
4.9
4.9/5
/5.0 hodnotenie klientov

Spokojnosť klientov

V Infinio veríme v tvorbu výnimočných digitálnych zážitkov, ktoré pozdvihujú značky. Ale neberte nás len za slovo. Ponorte sa do príbehov a spätnej väzby od našich vážených klientov

5/5

5 recenzií

4.9/5

5 recenzií

5/5
“Spolupráca s Infinio pre náš módny e-shop bola štýlovým rozhodnutím! Dizajn webovej stránky, ktorý vytvorili, nielenže vyžaruje eleganciu, ale zabezpečuje aj bezproblémovú nákupnú cestu pre našich zákazníkov.”
E-shop s oblečením
5/5
“Ich dizajn hladko spojil profesionalitu s používateľskou prívetivosťou a vytvoril online priestor, ktorý skutočne reprezentuje dôveryhodnosť a efektívnosť, ktoré sú vo svete notárov nevyhnutné.”
Notársky úrad
5/5
“Zverila som Infinio ambicióznu úlohu navrhnúť webovú stránku pre moje fotografické štúdio a oni ju splnili nad moje očakávania. Čo ma však skutočne ohromilo, bolo rýchle umiestnenie vo výsledkoch vyhľadávaní Google. V priebehu štyroch mesiacov sa moja stránka umiestnila na prvých miestach na väčšine cieľových kľúčových slov, čo mi prinieslo značnú organickú návštevnosť a rezervácie termínov.”
Fotografické štúdio Košice
5/5
“Dokonale vystihli podstatu našej značky a spojili štýl s funkčnosťou. Nevyhnutné partnerstvo pre každý plus-size obchod, ktorý chce zažiariť online!”
Plus size e-shop

Pripravený na svoju novú webovú stránku?

Premeňte vízie na vizuály! Ste pripravení zmeniť vzhľad svojej značky? Zakúpte si jeden z balíkov ešte dnes!

 

Shopping Basket